KONST / Litografier / Färglitografi 12422016
nr 1242 2016
Ulf Göthman
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Själagårdsgatan, Gamla Stan. Signerad, numrerad 1/280. Motivet: 45x31
Ulf Göthman, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:33:16
300 kr
400 kr
500 kr
18 mar